Driving directions

Poloha

Z tohoto pražského hotelu se snadno dostanete na Staré město
Hotel Radisson Blu se nachází mezi skvěle zachovalými budovami na bezkonkurenčním místě českého hlavního města. Na Václavském náměstí, komerčním a turistickém centru dnešní Prahy, jste pěšky za chviličku. Kromě kaváren a butiků se však z hotelu snadno dostanete i k historickým památkám, třeba na Staroměstské náměstí. A po celý den, který strávíte prohlídkou města, na vás bude z protějšího kopce shlížet Pražský hrad.

Dosažitelnost
Můžete využít letiště Václava Havla, které se nachází přibližně 15 km od hotelu.

Letecky
Pražské letiště Václava Havla se nachází asi 15 km od hotelu. Jízda taxíkem trvá asi 25 minut, hromadnou dopravou asi 30 minut.

Autobusem
Autobusové nádraží Florenc se nachází pouhé tři zastávky metra nebo 20 minut pěšky od hotelu.

Vlakem
Hlavní vlakové nádraží se nachází pouhé dvě stanice metra od hotelu. Nejbližší stanice metra je od hotelu asi 5 minut chůze.

Autem
Hotel se nachází ve středu města, hned vedle Václavského náměstí. Řidiči tak mohou přijet po dvou dálnicích, z východu po D1 a ze západu po E50.

 

Services

  • Free Internet

    As part of the E@syConnect Service concept, Radisson Blu hotels offer Free Internet access. High-speed and/or wireless Internet access is now free of charge for all guests throughout the hotel.

Hotel Facilities

  • Vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu
  • Pokojová služba
  • Health Club
  • Apartmá
Radisson Blu Alcron Hotel, Prague 
50.08 14.4261