Konferenční místnosti

Vyberte si z všestranných pražských konferenčních místností
Veškeré konferenční prostory, od sálu Crystal po soukromé salónky, nabízí bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a využití business centra. Uspořádejte na tomto vynikajícím místě bohatý ples nebo pražskou konferenci.

Taneční sál Crystal
Kombinace skla a oceli na stropě tanečního sálu Crystal spolehlivě ohromí každého. Tento elegantní prostor dokáže v divadelně pojatém hledišti pojmout až 200 účastníků a výborně se hodí na recepce a večírky.

Soukromé salónky
Všech šest hotelových salónků a tři konferenční místnosti jsou vybaveny klimatizací a bezplatným vysokorychlostním Wi-Fi připojením, takže se skvěle hodí pro přednášky, soukromá obchodní setkání nebo zasedání představenstva. Po celou dobu vám s přípravami rád pomůže profesionální pracovník pro setkání & události.

Business centrum
Business centrum přímo na místě poskytuje kompletní administrativní zázemí a zajišťuje bezproblémový průběh setkání. Nabízíme rozsáhlou řadu služeb, od překládání, přes kopírování, po technickou podporu. Pokud to bude jen trochu možné, naši zaměstnanci se budou snažit vyhovět jakékoli žádosti.

Get a proposal

Kontakt na oddělení Meetings & Events

Pokud chcete vypracovat návrh zavolejte nám, prosím, na
+420 222 820 000

nebo zašlete e-mail na:

sales.prague@radissonblu.com

Radisson Blu Alcron Hotel, Prague 
50.08 14.4261